Od Projektu po Výstavbu

Typové stavby jsou zhotoveny podle jedné šablony. Každý však máme vlastní představu o svém bydlení a nehodláme v této oblasti dělat žádné kompromisy. Chceme dům, který bude přesně splňovat naše nároky, specifické potřeby a odrážet náš osobitý styl.

Toužíme po bydlení, které bude originální a jedinečné – stejně jako my. Nechcete-li se spokojit s obyčejným domem z katalogu, dejte přednost návrhu na míru a nechte si vypracovat individuální projekt pasivního domu od WOBAU.

Výhody individuálního projektu

  • projekt od A do Z – zpracujeme vše od návrhu studie až po realizační dokumentaci
  • maximální spokojenost – projekt propracujeme do detailu přesně podle vašich přání a potřeb
  • unikátnost – vytvoříme originál, který nebude mít nikdo jiný
  • přesné navržení do konkrétního terénu – návrh individuálního domu, na rozdíl od toho katalogového, který předpokládá situování v rovině a ve standardních základových poměrech, umožňuje využít konkrétní terénní situaci a orientaci na světové strany. Dokonale tak zapadne do okolní krajiny, protože zohledňuje velikost, tvar i složitosti pozemku
  • průběžná konzultace a úprava návrhu
  • zajištění veškerých povolení, zkompletování dokumentace

Naše rada je proto jednoduchá.

Nedělejte kompromisy a nechte si navrhnout projekt pasivního domu na míru právě u nás!Domluvit schůzku

Rozumíme nejen své práci, ale také našim klientům a jejich potřebám. Probereme vaše přání, představy, časové i finanční limity a pomůžeme vám váš vysněný dům proměnit ve skutečnost. Projekt zpracujeme ve všech stupních projektové dokumentace od návrhu studie až po realizační dokumentaci.

Vyřídíme za vás všechna potřebná povolení s úřady i dotaci na novostavbu v rámci programu Nová zelená úsporám, ušetříme vám hodiny dlouhého čekání i nepříjemné papírování. Poskytneme realistické vizualizace, abychom vám usnadnili komunikaci s projektanty, a mohli jste si dům představit do nejmenších detailů.

Protože se nezabýváme pouze projektováním, ale pasivní domy také stavíme, nemusíte mít obavu, že by nesplňovaly podmínky pasivního standardu, nebo se při výstavbě objevily problémy.